Bez kategorii

Co to jest oxybrazja? działanie i efekty

Zdecydowana większość współczesnych ludzi przywiązuje ogromną wagę do swojego wyglądu, starając się każdego dnia wyglądać atrakcyjnie, młodo i promiennie. Jednak nie każdy może poszczycić się nieskazitelną, gładką cerą, która zachwyca swoim blaskiem i aksamitną gładkością.

Znaczna cześć ludzi boryka się na co dzień z wieloma problemami dotyczącymi wyglądu i funkcjonowania ich skóry twarzy, z których największy dyskomfort sprawia jej podrażnienie, suchość i skłonność do pojawiania się stanów zapalnych.

Oxybrazja kluczem pięknej i zadbanej skóry twarzy, szyi i dekoltu

Ogromna grupa kobiet poddaje się różnorodnym zabiegom kosmetycznym, dzięki którym stan ich skóry znacząco ulega poprawie, a budzące niepokój defekty zostaną zminimalizowane. Jednak większość zabiegów na twarz można wykonywać jedynie jesienią, gdy słońce nie operuje już tak mocno. Także zimą, mróz, ostry wiatr i chłód nie są stają się zbyt dobrymi sprzymierzeńcami wszelkich zabiegów odkrywających nieco głębsze warstwy skóry. Jednak decydując się na oxybrazję (lub jak kto woli – oksybrazję, to po prostu polska wersja tego słowa), można mieć pewność, że nawet letnie gorące słońce nie stanie się przeszkodą utrudniającą przeprowadzenie takiego zabiegu.

Co to jest oksybrazja?

Oxybrazja to jeden z bardziej innowacyjnych zabiegów stosowanych na skórę twarzy, polegający na złuszczaniu martwej warstwy naskórka poprzez jednoczesną aplikacje tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Zabieg ten cieszy się ogromnym powodzeniem zarówno ze względów praktycznych, bo jak żaden inny może być wykonywany także latem, jak i pod względem jego wyjątkowych efektów działania. Oxybrazja polecana jest zwłaszcza dla skór alergicznych, naczyniowych, wrażliwych, których pielęgnacja jest mocno utrudniona, a przeprowadzanie zabiegów może spowodować ich silne podrażnienie i dyskomfort. Oxybrazja rewelacyjnie koi i łagodzi stany zapalne skóry, cudownie zmiękcza ją i nawilża, a jej efekty są odczuwalne już po zabiegu, co bardzo cieszy klientów.

Kto może korzystać z zabiegów oxybrazji?

Każdy, kto boryka się z problemami skórnymi skóry twarzy, jak stany zapalne, czy trądzik oraz wszyscy posiadający skórę suchą, z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi może skutecznie pozbyć się tych wywołujących silne kompleksy dyskomfortów i poddać się zabiegowi oxybrazji. Także osoby pragnące zachować młody wygląd, walczące ze zmarszczkami, zmęczoną i poszarzałą cerą to potencjalni klienci do takiego rodzaju zabiegów. W przypadku cer wrażliwych częstotliwość takiego zabiegu to raz na dwa tygodnie, zaś posiadacze skóry mieszanej, tłustej i łojotokowej mogą poddawać się tej metodzie raz na tydzień. Skóra po oxybrazji jest cudownie nawilżona, wygładzona, promienna i gładka, przez co osoby z niej korzystające niemal natychmiast zyskują pewność siebie i wyższą samoocenę. Dla wszystkich pragnących odświeżyć swoją skórę twarzy przed ważnym wydarzeniem, kolacją czy imprezą, zabieg oxybrazji sprawdzi się znakomicie.

Wygląd skóry po oxybrazji

Wiele osób obawia się skorzystania z zabiegu oxybrazji ze względu na wygląd skóry i jej potencjalne podrażnienie spowodowane tą metodą. Jednak te obawy są bezzasadne bowiem oxybrazja jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i nie powoduje żadnych dolegliwości ani brzydkich zmian w wyglądzie skóry. W przypadku skór bardzo zanieczyszczonych mogą czasem występować niewielkie strupki, które znikają zazwyczaj po kilku dniach od zabiegu. Większość osób korzystających z tej metody rewitalizacji skóry zauważa ogromne zmiany w wyglądzie swojej skóry, która zyskuje aksamitną gładkość, jędrność, nawilżenie i dokładne oczyszczenie z wszelkiego rodzaju bakterii.

Oxybrazja – skutki uboczne

Oxybrazja cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wiele osób zarówno płci pięknej, jak i męskiej pragnie poddać się jej dobroczynnemu działaniu. Warto jednak pamiętać, że ci, którzy posiadają stany ropne w obrębie skóry, opryszczkę, otwarte rany, czy świeże blizny nie mogą zdecydować się na przeprowadzenie tego zabiegu. Także kobiety w ciąży i karmiące mamy muszą odwlec poddanie się tej metodzie do porodu i zakończenia okresu karmienia piersią.
Oxybrazja to jeden z przyjemniejszych i wyjątkowo skutecznych zabiegów mających na celu odmłodzenie,nawilżenie i poprawę jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten jest bardzo skuteczny dla osób zmagających się z przebarwieniami, przesuszoną i szarą skórą oraz bliznami. Koszt oxybrazji oscyluje w granicach 150-300 zł, w zależności od obejmowanej działaniem zabiegu powierzchni skóry. Każdy, kto waha się, czy skorzystać z tej metody, powinien poddać się temu zabiegowi bowiem efekty są zaskakujące i bardzo satysfakcjonujące.